Ana Sayfa Hizmetlerimiz Duş Tekneleri Çimstone Duş Tekneleri

Çimstone Duş Tekneleri

Mermer lüks banyolarda uzun süredir kullanılmasına rağmen, günlük evlerde kullanım için modaya uygun bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni, ev iç mekanlarında desen ve doku kullanımının artmasıdır.

Mermer küvet ve lavabolar, duş tekneleri banyonuza şıklık katmasının yanı sıra uzun ömürlü olmasıyla da tercih sebebidir.

Neden Çimstone?

Çimstone, banko ve tezgahın yanı sıra; iç mekan duvar, cephe, merdiven, denizlik, süpürgelik ve zemin döşemesi olarak da kullanılabilen bir yüzey kaplama malzemesidir. Renk ve doku alternatifleriyle size özgün tasarımlar üretebilme şansı tanıyan Çimstone ile mutfak ve banyonuzu yeniden yaratmak size kalır...

Çimstone Duş Tekneleri, çok vakit geçirdiğimiz bu mekana emniyet, güven ve hijyen açısından artı değer katan seçkin özelliklere sahiptir.

Mermer Duş Tekneleri Çimstone Duş Tekneleri Granit Duş Tekneleri Belenco Duş Tekneleri Silestone Duş Tekneleri Dekton Duş Tekneleri
Foto Galeri
Whatsapp ile Hızlı Teklif Alın.

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Whatsapp’tan yaz Arama yap
Neden

Devasa mağazaların, içinden çıkılamayan stokların, hatırı sayılır derecede gider kalemi oluşturan reklam maliyetlerinin faturasını sizlerin projelerine yansıtmıyoruz. Bizlere ödeyeceğiniz tutarın tamamını, ürüne ve size özel işçiliğimize ödemiş oluyorsunuz..

Uygun Fiyat

Çimstonei Siletone, Dekton ve Belenco nun garantili ürünleri kullanan olan Tuna Stone'da her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Sorularınız için arayın 0 (553) 273 62 12 4325 Sk. No: 11 Karabağlar / İzmir