Ana Sayfa Hizmetlerimiz Duş Tekneleri

Duş Tekneleri

Mermer lüks banyolarda uzun süredir kullanılmasına rağmen, günlük evlerde kullanım için modaya uygun bir malzeme olarak ortaya çıkmaktadır. Bunun nedeni, ev iç mekanlarında desen ve doku kullanımının artmasıdır.

Mermer küvet ve lavabolar, duş tekneleri banyonuza şıklık katmasının yanı sıra uzun ömürlü olmasıyla da tercih sebebidir.

İzmir Duş Tekneleri denildiğininde ilk akla gelen firmalardan biri olarak, karar vermenize yardımcı olmak için farklı malzemeler ile üretilen tasarımları bir araya topladık.

Mermer Duş Tekneleri Çimstone Duş Tekneleri Granit Duş Tekneleri Belenco Duş Tekneleri Silestone Duş Tekneleri Dekton Duş Tekneleri
Foto Galeri
Whatsapp ile Hızlı Teklif Alın.

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Whatsapp’tan yaz Arama yap
Neden

Devasa mağazaların, içinden çıkılamayan stokların, hatırı sayılır derecede gider kalemi oluşturan reklam maliyetlerinin faturasını sizlerin projelerine yansıtmıyoruz. Bizlere ödeyeceğiniz tutarın tamamını, ürüne ve size özel işçiliğimize ödemiş oluyorsunuz..

Uygun Fiyat

Çimstonei Siletone, Dekton ve Belenco nun garantili ürünleri kullanan olan Tuna Stone'da her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Sorularınız için arayın 0 (553) 273 62 12 4325 Sk. No: 11 Karabağlar / İzmir