Ana Sayfa Kurumsal

Kurumsal

Genç ve işini bilen yönetim ve üretim kadromuzla, ihtiyaçlarınızı çok iyi anlıyor ürünlerimizi sürekli zamanın ihtiyaçlarına ve modasına uygun olarak geliştiriyoruz.

Kurumsal yapımızı kar etme odaklı ve sizinle aramıza mesafe koyacak şekilde değil, her zaman isteklerinizi ve düşüncelerinizi üretimimizin temel taşı olarak görüyoruz. İnsanımızın samimiyet ve yakınlığını ticari ahlak ve dürüstlük ile birleştirip, sektörümüzde rekabet ettiğimiz diğer firmalara örnek olmayı amaçlıyor, müşterilerimizin gönül rahatlığıyla yakınlarına referans olabileceği bir firma olmayı en önemli hedef kabul ediyoruz.

Müşterilerimizin içine sinmeyen, azıyla yetinmek zorunda bırakacak, şöyle olsaydı daha iyi olurdu dedirtecek hiçbir üretimi onaylamıyoruz ve en ufak detayları dahi baştan müşterilerimizle konuşup belirliyoruz. Bunu yaparken pek tabi tecrübelerimizle müşterilerimize tavsiyelerde bulunmayı da  ihmal etmiyoruz. 


Whatsapp ile Hızlı Teklif Alın.

Mutfağınızın genel görünüm fotoğrafını, ölçüsünü ve istediğiniz modeli Whatsapp’tan göndererek hızlıca fiyat teklifi alın.

Whatsapp’tan yaz Arama yap
Neden

Devasa mağazaların, içinden çıkılamayan stokların, hatırı sayılır derecede gider kalemi oluşturan reklam maliyetlerinin faturasını sizlerin projelerine yansıtmıyoruz. Bizlere ödeyeceğiniz tutarın tamamını, ürüne ve size özel işçiliğimize ödemiş oluyorsunuz..

Uygun Fiyat

Çimstonei Siletone, Dekton ve Belenco nun garantili ürünleri kullanan olan Tuna Stone'da her zaman uygun fiyat var.

Kaliteli Hizmet

Yılların verdiği deneyimle sözümüzün arkasındayız.

%100 Müşteri Memnuniyeti

İş başlangıcından iş bitimine kadar en büyük gayemiz %100 müşteri memnuniyetidir.

Sorularınız için arayın 0 (553) 273 62 12 4325 Sk. No: 11 Karabağlar / İzmir